Nasza oferta

Firma PREMIUM SPRZĄTANIE została założona w odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących niezawodnych, wysokiej jakości usług sprzątania biur, obiektów, lokali usługowych, mieszkań oraz domów. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne usługi sprzątania na terenie województwa Podlaskiego. Doświadczenie, dynamiczny rozwój i systematyczne doskonalenie pozwoliło nam wypracować najwyższe standardy obsługi, które wyróżniają nas na rynku.

PREMIUM SPRZĄTANIE specjaizuje się utrzymywaniu czystości biur, obiektów komercyjnych, a także mieszkań, domów i terenów zewnętrznych. Nasza kompleksowa oferta obejmuje m.in. stałą i jednorazową usługę sprzątania, mycie okien, pranie dywanów i wykładzin, mycie i czyszczenie kostki brukowej oraz usługi sezonowe jak odśnieżanie dachów i posesji.

Oferowane rozwiązania

Profesjonalne usługi sprzątania wykonujemy w Białymstoku, by zapewnić maksymalną dyspozycyjność, skuteczność i wydajność naszych prac. Nasz serwis sprzątający wyróżnia wykwalifikowany i kulturalny zespół, zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków z wykorzystaniem renomowanego sprzętu i atestowanych preparatów przyjaznych środowisku. Każdy obiekt, który sprzątamy ma przydzielonego indywidualnego opiekuna klienta, który jest do dyspozycji klienta zawsze, gdy tego potrzebuje. Zapewniamy systematyczny kontakt z klientem i sprawdzamy jakość wykonanych prac przez naszych pracowników, by mieć pewność, że są zgodne z najwyższymi standardami opracowanymi przez naszą firmę oraz spełniają oczekiwania klientów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową, która gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i spokój współpracy z nami.


ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Skontaktuj się z nami

Poznaj szczegóły indywidualnej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

PREMIUM Sprzątanie
UL. E. ORZESZKOWEJ 32/117
15-084 Białystok
biuro@premium.bialystok.pl
tel. 794 766 055