Nasza oferta

Agencja Ochrony PREMIUM dynamicznie rozwija się na podlaskim rynku. Naszą specjalizacją, flagową usługą jest ochrona fizyczna. Zajmujemy się ochroną:
- przedsiębiorstw, budynków biurowych,
- marketów i galerii handlowych,
- obiektów przemysłowo – magazynowych,
- instytucji o wzmożonych wymogach bezpieczeństwa,
- osiedli mieszkaniowych,
- obiektów w trakcie budowy i mienia na terenie inwestycji,
- składów specjalistycznego sprzętu i materiałów budowlanych.

Oferowane rozwiązania

PREMIUM OCHRONA jako jedna z niewielu agencji ochrony na polskim rynku wprowadziła, jako stały element wyposażenia naszych pracowników – system elektronicznego nadzoru - jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie ochrony elektronicznej, urządzenie pełniące jednocześnie funkcję obrony, monitorowania dokładności i regularności obchodów . Jak to działa? Przy ustalaniu zakresu obowiązków pracowników ochrony ustalamy wspólnie kluczowe punkty obiektu – strategiczne zarówno ze względu bezpieczeństwa jak i częstotliwości oraz rodzaju zagrożeń w danym obszarze. Umieszczamy w każdym z punktów odpowiednie czytniki i określamy częstotliwość obchodów. Urządzenie podobnie jak elektroniczna karta czasu pracy wymaga od pracownika ochrony, aby w określonych przedziałach czasowych dokonał odczytu punktów. To doskonałe rozwiązanie nadzorujące regularność i jakość naszej pracy!

To jednak nie wszystko – dostęp do podglądu regularności obchodów udostępniamy również naszym klientom! Nowoczesne rozwiązania w zakresie łączności i komunikacji są w dzisiejszych czasach niezbędne –musimy pamiętać, że ciągły i dynamiczny postęp w elektronice służy również przestępcom. Miniaturyzacja, komunikacja bezprzewodowa, zagłuszanie sygnałów i inne zdobycze najnowszych technologii stawiają wysoko poprzeczkę zarówno przedsiębiorcom chcącym dobrze chronić swoje dane i mienie, jak i wykonującym bezpośrednią usługę agencjom ochrony. Właśnie Dlatego niezbędnym elementem każdej ochrony powinien być sprzęt i urządzenia zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nasza ochrona to również odpowiednio umundurowany i wyposażony personel – nowoczesne umundurowanie to nie tylko wygoda, to wizytówka zarówno naszej jak i Państwa firmy! Dla każdego rodzaju ochrony i rodzaju zadań dopasowujemy odpowiednio ubiór strażników: od tradycyjnych „BOJOWYCH” ubiorów dla pracowników na terenach zewnętrznych i przy ochronie placów budowy poprzez w pełni reprezentacyjne biznesowe ubiory dla pracowników w obiektach biurowych, hotelach, recepcjach i przy ochronie obiektów handlowych.

Kolejnym bardzo ważnym elementem decydującym o skuteczności ochrony są odpowiednie narzędzia pracy i środki łączności. Łączność radiowa, telefony GSM, elektroniczne zabezpieczenia poszczególnych stref chronionego rejonu są w dzisiejszych czasach niezbędnym wymogiem. Umożliwiają natychmiastowe działanie w przypadku powstania problemu i błyskawiczne jego rozwiązanie! Prawidłowe wyposażenie pracownika ochrony to lepszy komfort i większe możliwości działania – ubiór dobrany odpowiednio do jego zadań i miejsca pracy poprawi wygodę i mobilność, zmniejszy oznaki zmęczenia. Odpowiedni sprzęt, zaplecze socjalne, środki łączności – pozwolą na wydajną realizację powierzonych mu obowiązków. Musimy pamiętać że pracownicy ochrony wykonują pracę w trybie 12 godzinnym, w dzień lub w nocy i sama świadomość, że dzięki odpowiedniemu wyposażeniu mogą w każdej chwili liczyć na wsparcie jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na wydajność i jakość ich pracy. Naszą wizytówką są najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie elektronicznych systemów nadzoru, łączności i komunikacji. Wszystko to dla Państwa Bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Skontaktuj się z nami

Poznaj szczegóły indywidualnej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie.

PREMIUM Ochrona
UL. E. ORZESZKOWEJ 32/117
15-084 Białystok
biuro@premium.bialystok.pl
tel. 794 766 055